Tradicinį Linksmakalnio futbolo turnyrą laimėjo marijampoliečiai

Tradicinį Linksmakalnio futbolo turnyrą laimėjo marijampoliečiai

Birželio 14-15 dienomis Linksmakalnyje (Kauno raj.) vyko tradicinis futbolo turnyras Linksmakalnio sporto klubo taurei laimėti. Tai buvo didžiausias futbolo renginys iš visų iki šiol vykusių.

Šiais metais Linksmakalnyje dėl taurės dvi dienas kovojo 15 komandų iš Kauno miesto bei rajono (Linksmakalnio SK, Sugrįžimas, LC Partzanas, Vilkija, Taurakiemis, Lituanica, Narsiečiai), Prienų raj. (FK Jieznas, FK Kašonys), Aukštadvario SK (Trakų raj.), Butrimonys (Alytau raj.), Jungtinės Pajėgos (Kruonis), Marijampolės Majamis, ASU international (Nigerija), United (Libanas).

Burtai visas komandas suskirtsė į tris grupes, kuriose sužaidus vieno rato sistema komandos išsidėstė taip: A 1. Aukštadvario SK 10 tšk., 2. Sugrįžimas – 9 tšk, 3. LC Partizanas- 7tšk., 4.Butrimonys- 1 tšk., 5. Jungtinės pajėgos – 1 tšk.
B 1. Narsiečiai – 10 tšk., 2. Lituanica – 9 tšk., Linksmakalnio SK – 5 tšk., 4. Libano United – 3 tšk., 5. FK Kašonys 1 tšk.
C 1. FK Jieznas 12 tšk., 2. Marijampolės Majamis – 5 tšk., 3. Taurakiemis -5 tšk.,
4. ASU international (Nigerija) 3 tšk., 5. Vilkija 1 tšk.,

Pagal turnyro nuostatus pirmąsias tris vietas užėmusios komandos pateko į atkintamąsias varžybas, tik šeimininkų komanda ir LC Partizanas papildomose rungtynėse kovojo dėl vietos katvirfinalyje. Rungtynės baigėsi be įvarčių, o po baudinių serijos LC Partizanas eliminavo turnyro šeimininkus iš tolimesių varžybų ir pateko į kitą etapą.

Ketvirfinalio poros ir rezultatai: Marijampolės Majamis – Kauno Lituanica 2:0, Taurakiemis – Aukštadvario SK 1:0, Kauno Narsiečiai – Sugrįžimas 2:1, FK Jieznas – LC Partizanas 1:1 (baudinių seriją laimėjo FK Jieznas 2:0).

Pusfinaliuose susitiko: Marijampolės ekipa ir Taurakiemis bei Sugrįžimas ir FK Jieznas. Pirmajame pusfinalyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tad komandoms teko aiškintis baudinių serjoje, kurioje sėkmė lydėjo Majamio komandą, kitame pusfinalyje Jiezno futbolininkai 2:0 įveikė Sugrįžimo komandą ir iškovojo teisę žaisti finale.

Rungtynės dėl trečios vietos tarp Taurakiemio ir Sugrįžimo baigėsi lygiosiomis 1:1. Baudinių seriją o kartu ir trečią vietą rezultatu 2:1 laimėjo Sugrįžimo ekipa.

Finale per pagrindinį laiką įvarčių įmušta nebuvo, o FK Jiezno žaidėjų baudinius sėkmingai atrėmęs Majamio vartininkas padovanojo savo komandai šio turnyro čempionų titulą.

Turnyre komandų paraiškose buvo registruota 170 žaidėjų, sužaistos 39 rungtynė, kurių metu įmušta daugiau nei 80 įvarčių. Varžybų prizininkus ir nugalėtojus apdovanojo Kauno rajono vicemeras Antanas Makarevičius ir Linksmakalnio seniūnas Vaclovas Žvirblis.

Linksmakalnio SK dėkoja LFF paramos fondui, kurio suteiktas inventorius (kamuoliai, vartų tinklai, skirtukai, žymekliai ir kt. buvo naudojami turnyro metu), taip pat dėkojame programai „Leader“ už paramą organizuojant tradicinį Linksmakalnio sporto klubo futbolo turnyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *