Po atkaklios kovos ‒ „Grizlių“ pergalė

Po atkaklios kovos ‒ „Grizlių“ pergalė

Ketvirtadienį, spalio 30 dieną, Šv. Pranciškaus mokykloje įvyko „C lygos“ mačas tarp „Grizliai“ (šeimininkai) ir laisvalaikio centro „Partizanas“ krepšinio komanda „Ragai“ (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavusi „Grizlių“ ekipa sugebėjo rungtynių pabaigoje išlaikyti persvarą bei iškovoti pirmąją pergalę šiame sezone.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų kelių atakų turėjo trapų pranašumą. Tačiau svečiai spurtavo 0:8 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Likusią kėlinio dalį komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir žaidė taškas į tašką, tad „Ragai“ išsaugojo persvarą savo pusėje ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 22:25. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu, į kurį „Grizliai“ atsakė penkiais taškais paeiliui bei išlygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui komandas vis skirdavo minimalus pranašumas, tačiau kėlinuko pabaigoje ant bangos buvusi šeimininkų ekipa spurtavo 15:4 ir taip po pirmosios pusės turėjo dviženklį pranašumą – 55:45.

Antroje rungtynių pusėje „Ragai“ nekėtino leisti šeimininkams pabėgti į priekį ir ketvirtį pradėjo spurtu 0:8. Vėliau komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, o kėlinuko pabaigą kiek geriau sužaidę „Grizliai“ padidino atotrūkį iki šešių taškų – 70:64. Ketvirtas kėlinys prasidėjo penkiais paeiliui šeimininkų taškais ir tai buvo dūris „Ragų“ komandai. Visgi, po prasto kėlinio starto svečiai sugebėjo laimėti atkarpą 2:11 ir taip grįžo į kovą dėl pergalės. Tačiau, „Grizlių“ komanda nesiruošė paleisti pergalės iš rankų bei tvirčiau sužaidę tiek gynyboje, tiek puolime išsaugojo persvarą savo pusėje bei taip pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone. Galutinis rungtynių rezultatas – 90:85.

Grizliai: Martynas Valaitis – 29 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Malinauskas – 22 tšk. (11 atk. kam.), Vaidotas Gadliauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd.)

LCP KK „Ragai“: Tomas Butkevičius – 27 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Gediminas Janonis – 18 tšk., Viktoras Žukauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Arnoldas Račickas – 15 tšk.

Po rungtynių paklaustas kas lėmė pergalę šiame mače, „Grizlių“ treneris teigė: „Susižaidė lyderiai iš tikrųjų. Pirmame kėlinyje stovėjom visiškai. Priešininkai labai stipri komanda – nuo pat pradžių protingai žaidė. Šiandien turbūt mūsų namų salė ir mūsų lyderių užsispyrimas ir žaidimas iki paskutinių lėmė pergalę. Nes ir aukštų žmonių visai neturėjom ir čia tų neskalndumų buvo nemažai, bet čia labiau kovingumas ir meistriškumas poros žaidėjų šiuo atveju nugalėjo“.

Plačiau: http://kkl.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *