„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“

krepsinio-komanda-partizanasSpalio 28 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių, reguliariojo sezono rungtynės. Susitiko „Partizanas“ (šeimininkai) ir lygos naujokai „New Team“. Šeimininkai jau nuo pirmūjų minučių visiškai dominavo aikštelėje. „New Team“ ekipa, dažnai klysdavo, o priešininkai naujokų klaidas išnaudodavo lengvais taškais greitose atakose. Nors vėliau svečiai ir susiėmė, tačiau susižaidimo trūkumas padarė savo. „Partizanas“ šventė lengvą pergalę rezultatu (78 – 39)

Pirmąjį rungtynių kėlinuką kur kas geriau pradėjo šeimininkai. Nieko nelaukę, jie išsiveržė į priekį (9-2). „New Team“ ekipa žaidė labai neatsargiai, bei labai daug klydo. Per pirmajį kėlinuką jie suklydo net 9 kartus. Šį kėlinuką šeimininkai laimėjo rezultatu (20 – 11)

Antrasis kėlinukas buvo kiek ramesnis. Šeimininkų atakos buvo ilgesnės, o svečiai išsprendė klaidų problemą. Per pirmąjį kėlinį suklydę net 9 kartus, antrąjame ketvirtyje tai padarė vos 3. Tačiau, tai nesustabdė šeimininkų toliau krautis pranašumo savo naudai. Šį kėlinuką laimėję rezultatau (17 – 11), ilgosios pertraukos metu „Partizanas“ jau galėjo džiaugtis dviženkle persvara (37 – 22)

Pasibaigus ilgąjai pertraukai, šeimininkai visiškai išmušė svečius iš ritmo. Visas trečiasis kėlinukas buvo „vieni vartai“. Svečiai per visą trečią kėlinį įmetė vos 6 taškelius. Šeimininkai, šį kėlinuką laimėjo (20 – 6) ir po trijų kėlinių buvo priekyje (57 – 28)

Nors paskutinis kėlinukas jau buvo tik formalumas, tačiau „New Team“ ekipos žaidėjų akyse vis dar degė ugnelė. Nors ir atsilikinėjant 30 taškų skirtumu, buvo agresyvūs ir kovojo iš visos širdies. Visgi, šeimininkai žaidę stabilų žaidimą, laimėjo ir šį kėlinuką. Paskutinio kėlinio rezultatas buvo (21 – 11) ir „Partizanas“ šventė lengvą pergalę dvigubu taškų skirtumu (78 – 39)

Partizanas: Andrius Birulinas – 27 tšk., Ovidijus Stropus – 17 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Artūras Sukovas – 11 tšk., Eligijus Baublys – 10 tšk.

New Team: Domantas Inkrata – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Čeida – 9 tšk., Gytis Menkevičius – 5 tšk.

„New Team“ komandos trenris G.Menkevičius:
Varžybas vertinu neblogai. Pirmąkart susirinkom. Praktiškai nieks neturim patirties. Tai va, toks ir komentaras, dabar reikia tik tobulėt.

Plačiau: http://www.kkl.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *