Lietuviai nesugebėjo pranokti kaimynų

Lietuviai nesugebėjo pranokti kaimynų

Liepos 5 d. Aizkrauklės mieste Latvijoje vyko mini futbolo čempionatas „Mitava open 2014“. Šiame čempionate dalyvavo futbolo komanda FK „Partizanas“

„Mitava open 2014“ čempionate varžybos vyko tarp 21 komandos. Iš jų – 18 komandų buvo iš Latvijos ir 3 atvyko iš Lietuvos. Čempionate FK „Partizanas“ komandai atstovavo 10 žaidėjų, bei Laisvalaikio centras Partizanas fotografė Emilija Višinskaitė.

Futbolo turnyras komandai nebuvo staigmena, tačiau žaidimo braižas bei stilius 6×6 nebuvo itin priimtinas. Žaidimas mažoje aikštelėje komandai nedavė didelės naudos ir pergalių, rungtynės baigdavosi lygiosiomis. Paprastai „Partizano“ komanda žaidžia tarp Kauno miesto ir rajono komandų „Sportfan“ vasaros lygoje ir žiemos taurės varžybose, kur žaidžiama 7×7 ir išsidėstymas aikštėje šiek tiek kitoks.

„Mitava open 2014“ čempionato pirmame etape komandos buvo suskirstytos į krepšelius po keturias arba penkias komandas. FK „Partizano“ komandai teko susirungti su trejomis Latvijos futbolo komandomis. Toliau žaidimas vyko tarp vietų bendroje įskaitoje. Nors pradžioje su vėliau išaiškėjusiais trečios vietos nugalėtojais sužaista lygiosiomis, Laisvalaikio centras Partizanas komanda užėmė tik 16-ąją vietą. Tačiau tai buvo aukščiausia vieta iš į turnyrą atvykusių Lietuvos futbolo komandų. Geriausiu FK „Partizanas“ futbolo komandos žaidėju buvo pripažintas gynėjas Andrius Puskepalis. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir rėmėjų prizais.

Čempionate naujos patirties įgijo FK „Partizano“ komandos žaidėjai: Dainius Bartašiūnas, Ričardas Kudirka, Vilhelmas Užkurys, Artūras Armonas, Mindaugas Žadavičius, Egidijus Švėgžda, Andrius Puskepalis, Rytis Dubininkas, Edvardas Kuraitis, Saulius Rimkevičius bei vadovas Eglandas Višinskas, žaidėjai taip pat džiaugiasi turėdami galimybę dalyvauti mini futbolo mėgėjų „Mitava open 2014“ čempionate.

Šiltas oras ir nuostabi atmosfera aikštėje ir stadiono prieigose, prizai, įsimintinos akimirkos kelionėje, bei malonus bendravimas su „Mitava open 2014“ čempionato dalyviais ir organizatoriais sukėlė dar daugiau malonių akimirkų.

Komandų pasiskirstymas pagal vietas:

1. AKELA KĻŪDIJĀS
2. HANZA-ELEKTRO
3. SIGULDAS BŪVMEISTARS
4. RAINIS
5. POILA
6. BUNDA
7. SARKANIE KRAUKĻI
8. GARĀŽA
9. GRANDS LCB
10. KOMPĀNIJA ‘’AVOTIŅI”
11. NAMEJS LĪVĀNI
12. VITA CREDIT
13. EĻĻA
14. SAMS
15. ZAĻIE KRAUKĻI
16. FK PARTIZANAS
17. RESTORĀNS ‘’ARONIJA’’
18. FK JIEZNAS
19. SKRĪVERI
20. KARABASI
21. LINKSMAKALNIS SK

FK „Partiznas“ toliau siekia pergalių ir smagaus žaidimo „Sportfan“ vasaros 7×7 megėjų lygoje I divizione ir neatmeta galimybės sudalyvauti tokio pobūdžio čempionato etape Lietuvoje.

http://www.sportas.info/ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *