Latvijos bronza

10411266_772776429519813_181922302135900449_n

Bauskėje (Latvija) vasario 21 dieną vyko salės futbolo turnyras, kuriame be 8-ių vietos futbolo mėgėjų komandų, dalyvavo ir dvi ekipos iš Lietuvos: Linksmakalnio SK ir LC Partizanas.

Komandoms sužaidus vieno rato sistema, abi ekipos iš Lietuvos atsidūrė savo grupių turnyrinės lentelės viršuje.

A grupė: 1. Linksmakalnio SK 8 tšk 2. Uzvara 7 tšk., 3. Sesava 7 tšk., 4. Islicė 6 tšk., 5. Policija 0 tšk.

B grupė: 1. LC Partizanas 10 tšk., 2. Ceraukstė 7 tšk., 3. Bauskos BJSS 6 tšk., 4. Lats uz nedelu 6 tšk., 5. Brunava 0 tšk.

Pagal turnyro reglamentą, į tolimesnį varžybų etapą pateko po dvi pirmąsias vietas grupėje užėmusias komandas. Taigi abu pusfinaliai buvo tarptautiniai, kuriuose, deja, Lietuvos komandoms pritrūko jėgų. Linksmakalnio SK 0:3 nusileido šeimininkų komandai – Ceraukstės futbolininkams, o LC Partizanas rungtynes su Uzvara baigę be įvarčių 0:0, po baudinių serijos 2:3 pripažino latvių pretenzijas į finalą.

Lietuviškame mažajame finale pirmieji įvartį įmušė LC Partizano futbolinkai, kurie dar du kartus nuginkalvo varžovų ekipą ir užėmė trečią vietą.

Latviškame finale favoritais laikyti Ceraukstės futbolininkai buvo apipilti šaltu dušu, jau pirmosiomis rungtynių minutėmis Uzvara pelnė įvartį, bet įpusėjus rungtynėms šeimininkams per vieną minutę pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Daugiau finale įvarčių nebuvo. Ceraukstė laimėjo rezultatu 2:1.

LC Partizanas komandos vartininkas Vilius Stebrys buvo pripažintas geriausiu turnyro vartininku.

Abi lietuviškos komandos liko patenkintos turnyru, geros emocijos, tarptautinė patirtis bei ryšių su kaimyninės šalies futbolo mėgėjais užmezgimu.

LC Partizanas komandos vadovo pastebėjimai po turnyro:

,,Labai svarbu pastebėti, kad komandos lyderiai buvo Lietuvos salės A lygos žaidėjai – Andrius Puskepalis, Artūras Armonas, Dainius Bartašiūnas. Reikia pamminėti kad jų meistriškūmui nenusileido ir 15 m. jaunuolis Gediminas Višinskas. Turnyre geriausio žaidėjo titulo nusipelnė Andrius Puskepalis, bet čia palikime bėdas spręsti latviams. Gaila, kad negalėjo dėl studijų Lenkojoje sudalyvauti nigierietis A Abdul Wahid, bei vartininkas Rytis Dubininkas. Džiaugiamės, kad Vilius Stebrys norėjo dalyvauti turnyre, ir parodė, kad Garliavos futbolo klubas gebą parengti aukšto lygio furbolo žaidėjus. Reikia pagirti ir Dainių Bartašiūną už futbolininko aprangos dėvėjimo ir garbingo žaidimo taisyklių laikymąsi.

LC Partizanas sudėtis ir pasiekimai turnyre:
Andrius Puskepalis – 7 įvarčiai;
Gediminas Višinskas – 4 įvarčiai, kaip 15-mečiui labai geras rezultatas kovojant su vyrais;
Dainius Bartašiūnas – 4 įvarčiai;
Artūras Armonas – 3 įvarčiai, įdealus žaidimas gynyboje;
Gediminas Juršėnas – 2 įvarčiai;
Lukas Macijauskas;
Haroldas Krivickas;
Livijus Gruodys;
Vilius Stebrys – skolintas vartininkas iš FK Garliava /treneris Henrikas Grigas/
Eglandas Višinskas- komandos vadovas/treneris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *