„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“

kk-partizanas

Lapkričio 7 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Partizanai“ priemė svečius „Gazuotas pienas“. Per pirmas 10 žaidimo minučių ryškią persvarą įgijo „Gazuotas pienas“ ir susikrovė 11 taškų pranašumą po pirmo kėlinio 16-27. Antrajame ketvirtyje žaidimas tapo kone lygus ir po pusės mačo ekipas skyrė 9 taškai svečių naudai. Po ilgosios pertraukos „Partizanai“ ėmė demonstruoti kokybiškesnį žaidimą už varžovus, taip sugebėdami atstatyti lygybę po trijų kėlinių 48:48. Ketvirtas kėlinys vyko intriguojančiai, lygiai, o nugalėtojas sprendėsi pačioj rungtynių pabaigoje. Čia fortūna lydėjo „Gazuoto pieno“ ekipą, kuri, galop išplėšė pergalę rezultatu 65:60 (27:16, 13:15, 8:17, 17:12)

Per pirmąsias pirmojo kėlinio minutės abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o po taiklaus „Partizano“ ekipos žaidėjo metimo šeimininkai buvo priekyje 11-8. Tačiau, nuo to momento, pastarieji įkrito į „duobę“, kur ir savo varžovams leisdo įsibegėti ir pagauti žaidimo ritmą. Tad „sausa“ atkarpa 0-12 ir „Gazuotas pienas“ nutolo nuo varžovų 11-20. Nors „Partizanai“ visgi nutraukė šią ilgą tylą, tačiau jiems varžovai nenusileido. Pirmasis ketvirtis baigėsi 16-27.

Antrajame ketvirtyje „Partizanai“ pademontravo didesni aktyvumą, norą kovoti, tad visa tai atsispindėjo ir žaidime. Čia jau „Gazuotui pienui“ nebebuvo taip lengva įveikti varžovų pasipriešiną, o tai byloja tik 13 pelnytų taškų per kėlinį. Savo ruoštu „Partizanai“ įmetė 15 -a ir po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 31-40 pirmavo „Gazuotas pienas“.

Po didžiosios pertraukos „Partizanai“ nemažino žaidimo apsukų ir taškas po taško tirpdė varžovų pranašumą, o po sėkmingos kėlinio viduryje atkarpos, kurioje A.Birulinas pataikė 2 tritaškius bei kitų žaidėjų indėlio pastangomis, „Partizanai“ po ilgos pertarukos išsiveržė į priekį 46-48. Vis tik dar besibaigiant kėliniui rungtynių svarstyklės buvo lygios 48-48.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Partizanai“ atrodo buvo pradėję perimti rungtynių vadžias į savo rankas – A.Birulinas paeiliui pelno 7 tšk. ir išveda savo ekipą į priekį 55-51. Tačiau nors ir buksuodami ir sunkiai rasdami progas varžovų gynyboje „Gazuotas pienas“ vėlėliau sugebėjo pristabdyti savo oponentus, kuriems neleido dar daugiau nutolti. O rungtynėms priartėjus prie pabaigos rezultatas vėl buvo lygus 60-60. Paskutiniais rungtynių momentais „Gazuotas pienas“ vėl atrodė kiek labiau užtikrinti savo veiksmais – R.Maleckas smeigė tolimą šūvį, M.Stonkus dar pridėjo 2 taškelius ir „Partizanui’ tenka pripažinti pralaimėjimą. Galutinis rezultatas 65-60.

„Gazuotas pienas“ ekipos treneris Jomantas Eibukas

– Sakykit, kodėl po pirmos rungtynių dalies nepavyko išlaikyti persvaros ir leidot varžovams pasivyti?

– Mes turim „duobę“ visą laiką trečiam kėlinį ir kažkaip, nors ir nuteikinėji, kad vyrai nepaleistų „grajaus“, tačiau nors sukaupiam tą persvarą, visgi trečiam kėlinį paleidžiam. Nežinau, kas atsitinka, tiesiog sunku paaiškinti, netgi.

Partizanas: Andrius Birulinas – 26 tšk., Edvinas Zaurys – 12 tšk. (10 atk. kam.), Ovidijus Stropus – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 21 tšk., Mantas Stankevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 13 tšk.

Plačiau: http://www.kkl.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *