Futbolo komandos Partizanas-2 vyr. treneris Dmitrijus Boiko

Futbolo komandos Partizanas-2 vyr. treneris Dmitrijus Boiko

Savo veiklą pradėjo nuo 2013 m. turnyro Kazlų Rūdos mieste kur dalyvavo Lietuvos kariuomenės dalinių Juozo Oleko organizuotame atvirame futbolo turnyre.

Dmitrijus Boiko savo gyvenimą visada siejo ir sieja su futbolu. Vadovavo futbolo komandai II FORTAS ir FK GARLIAVA, nuolat dalyvaudavo Kauno apskrities mėgėjų futbolo turnyruose Kauno mieste ir rajone.

Vyriausiojo trenerio Dmitrijaus Boiko tiklsas yra su Partizano-2 komanda įsitvirtinti 2014 m. Kauno m. futbolo mėgėjų IV divizione, dalyvauti salės ir lauko futbolo turnyruose.

Futbolo komandai Partizanas-2 keliami uždaviniai yra puoselėti futbolą Laisvalaikio centras Partizanas jaunųjų narių tarpe, pritraukti jaunimą į sportinę veiklą, turiningai leisti laisvalaikiui skirtą laiką.

Pasak VšĮ Laisvalaikio centras Partizanas direktorės Sigitos Višinskienės, futbolo komandos Partizanas vyriausiasis treneris turi sieki būti visada su komanda, bei futbolo kamuoliu. Dmitrijaus Boiko yra svarbus ir naudingas futbolo komandai, bei pati komanda Partizanas -2 duos ir jam pačiam naudos saviraiškoje, visumoje sudarant sąlygas puoselėti futbolą. Dvi futbolo komandos Partizanas ir Partizanas-2 Kauno mieste ir rajone tikrai yra pastebimos futbolo mėgėjų tarpe, džiaugiamės tuom.

Partizanas-2 dalyvauja Kauno miesto Sportfan žiemos futbolo megėjų taurės turnyre IV divizione pasivadinę Lietuvos šaulių sąjunga. Bendradarbiaujant su Lietuvos Šiaulių sąjunga, Laisvalaikio centras Partizanas pradėjo įgyvendinti projektą per futbolo prizmę. Projektas skirtas pritraukti jaunimą į Lietuvos šaulių sąjunga bei puoselėti futbolą, jaunimo tarpe.

Laisvalaikio centras Partizanas iš dalies palaiko vyriausiojo trenerio pozicija dėl futbolo komandos Partizanas-2 formavimo, bet pirmenybę teikia jauniems futbolo žaidėjas iš Lietuvos šaulių sąjungos. Tikimės stipriai padės komandos veikloje futbolo treneris Artūras Sukovas, kuris šiuo metu yra UEFA B kategorijos vaikų ir jaunimo trenerių kursuose.

Linkime Dmitrijui Boiko ir jo vadovaujamai komandai Partizanas-2 sekmės bei smagiu pergalių, futbolo aikštėse!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *