A.Birulino vedami „Partizano“ krepšininkai įveikė „Grizlius“

krepsinio-komanda-partizanas

Spalio 23 dieną, 20:15 val., Šv.Pranciškaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Grizliai“ (šeimininkai) ir „Partizanas“ (svečiai). Rungtynių pirmoje dalyje komandos žaidė labai atkakliai, nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo. Vistik po ilgosios pertraukos „Partizanas“ perlaužė rungtynių eigą, o puikus A.Birulino solo pasirodymas leido svečiams pasiekti nedidelį, maždaug 5-10 taškų pranašumą, kuris išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos. Svečiai laimėjo rezultatu 64:74.

Rungtynes abi ekipos pradėjo dideliu tempu, buvo žaidžiamas greitas, jėga paremtas krepšinis. Vistik žaidimas nebuvo labai rezultatyvus, o tai iš esmės labai įtakojo salė, kurioje žaidėjams trūko erdvės ir dažnai atsirasdavo progų užspeisti varžovą kampe. Pats žaidimas vyko labai atkakliai, nei vienai ekipai nepavyko nutolti, gal tik šeimininkai kelis kartus bandė pabėgti nuo varžovų, bet ir tai jų spurtas būdavo greitai nugesinamas. Prasidedant ilgajai pertraukai „Grizliai“ turėjo viso labo 2 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 31:29.

Po ilgosios pertraukos „Partizanas“ ėmėsi permainų, o labiausiai pasižymėjo komandos lyderiu tapęs A.Birulinas. Krepšininkas svarbiausiais momentais nepabijojo imtis iniciatyvos ir pataikė net 3 tolimus metimus kone paeiliui, tai netik leido persverti rezultatą svečiams, bet ir užvedė visą komandą. O „Partizano“ spurtą vainikavo to paties A.Birulino galingas dėjimas, po kurio svečiai jau turėjo iniciatyvą savo rankose ir artėjo pergalės link. „Grizliai“ neketino pasiduoti, bet ant bangos esančių varžovų pagauti taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:74.

Nugalėtojų komandos didvytis A.Birulinas po rungtynių kalbėjo: „ištiesų varžovai labai stipri komanda, o mes turim nemažai naujų žaidėjų, bet šiandien pavyko gerai vienas kita suprasti, išvesti metimams, o svarbiausia labai gerai apsiginti“.

Info: KKL.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *